Co je u nás nového

DŮLEŽITÉ INFORMACE O :

1. Přijímacím řízení do mateřské školy Černá za Bory na školní rok 2020/2021

2. Přijímacím řízení do mateřské školy Černá za Bory na prázdninový provoz v měsících červenci a srpnu 2020

3. Přijímacím řízení do základní školy na školní rok 2020/2021

NALEZNETE ZDE.

S ohledem na nepříznivý vývoj epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 rada města Pardubic dne 12. 3. 2020 na svém mimořádném jednání rozhodla,
že od PONDĚLÍ 16. BŘEZNA 2020 ZŮSTANOU UZAVŘENY VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY, které město zřizuje.

• Potvrzení pro možnost čerpání ošetřovného si můžete vyzvednout přímo v mateřské škole
    po předchozí telefonické domluvě na telefonním čísle : 734 322 050

• Důležité informace k ošetřovnému naleznete ZDE.

Sledujte prosím naše webové stránky pro další informace ( v případě dotazů využijte školní email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,nebo. tel. č. : 734 322 050 )

popř. webové stránky zřizovatele Statutárního města Pardubice (www.pardubice.eu).

• ŠKOLNÉ ( Úplata za předškolní vzdělávání )

- dle směrnice o úplatě za předškolní vzdělávání dítěte v mateřské škole se úplata za předškolní vzdělávání stanovená plátci za uvedené měsíce krátí v poměrné části, pokud je provoz mateřské školy omezen nebo přerušen po dobu delší než 5 vyučovacích dnů.

ZA ŠKOLNÉ V BŘEZNU 2020 VÁM BUDE VRÁCENO CELKEM 213 kč.

Částka 213 kč Vám bude zaúčtována do částky školného následujícího měsíce.

Zda li bude kráceno školné i v DUBNU 2020 PROZATÍM NEVÍME. ( Dle nástupu dětí do mateřské školy )

• STRAVNÉ

- přeplatky za stravné Vám budou vráceny na Váš účet v červenci 2020.  (  celkové vyúčtování stravného za II. pol. škol roku )

Zatím je náhrada lekcí v řešení, uvidíme, jak dlouho tato situace potrvá a následně Vás budeme informovat o řešení neproběhlých lekcí.
Agentura, která kroužky zajišťuje se bude snažit všechny kroužky "dojet" do konce června, jestliže to termínově nevyjde, bude konkrétně řešit náhrady či finanční kompenzaci.

JE ZRUŠENO.

Ohledně platby dopravy Vás budeme včas informovat.

12. 3. 2020 SE KERAMIKA RUŠÍ - bude náhrada

26. 3. 2020 PROZATÍM SE RUŠÍ - kdyby nastala změna, dáme včas vědět.

S ohledem na uzavření mateřské školy se Den otevřených dveří v naší mateřské škole dne 19. 3. 2020 ruší.

NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN.

Společně s Integračním centrem Kosatec v Pardubicích spolupracujeme na projektu ,, Voňavý Kosatec.´´

Více informací naleznete ZDE.

Naleznete ZDE.

Bude činit 500 kč.

Mgr. Lenka Hilbertová

• první čtvrtek v měsíci 11.00 – 12.00 hod.

• v jiné dny po předchozí domluvě

Prosíme vždy o předchozí domluvu.

• u paní učitelky ve třídě MŠ

• telefon škola: 466 650 783

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.