Co je u nás nového

Prosím o vyplnění dotazníku ( NEJDÉLE DO STŘEDY 15.6.2022) na dveřích třídy ohledně docházky Vašeho dítěte o prázdninovém provozu,
tedy od 22.8.do 31.8.2022.

1. ŠKOLNÉ – srpen 2022, CELKOVÁ ČÁSTKA ČINÍ : 209,-Kč. I přesto, že Vaše dítě v srpnu v MŠ nebude, platí se poměrné školné. ( KROMĚ PŘEDŠ.DĚTÍ)

2. STRAVNÉ – srpen 2022. Stravné platí pouze ti, kteří do MŠ nastoupí v srpnu – DLE VYPLNĚNÉHO DOTAZNÍKU.

od 22.8.do 26.8.2022 : 210,-Kč

od 29.8.do 31.8.2022 : 126,-Kč

popřípadě   336,-Kč celkem

PROSÍM O ÚHRADU ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO NA MĚSÍC SRPEN  NEJPOZDĚJI DO ÚTERÝ 15.6.2022. VYBÍRÁME V HOTOVOSTI V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Vybíráme peníze na platbu PLAVECKÉHO KURZU, jednotná částka činí 1000,-Kč/ dítě.

Prosíme o zaplacení v hotovosti v mateřské škole. Děkujeme

Vážení rodiče.

Prosíme o vyplnění dotazníku v šatně dětí, který bude sloužit jako podklad ke zkvalitňování prostředí a výchovné činnosti v naší mateřské škole a také díky němu získáme celkový pohled na MŠ ze strany rodičovské veřejnosti. Veškeré údaje, které nám v dotazníku poskytnete, budou zpracovány anonymně.

Děkujeme za spolupráci.

Myslete prosím na to, že poslední platba stravného proběhne nyní v květnu na červen.

Poté si již zrušte trvalý příkaz na platbu stravného a obnovte jej k 15.8.2022. Děkujeme.

Vážení rodiče.

Od pondělí 2.5.2022 budeme s dětmi na školní zahradě již chodit na písek.

Prosím, abyste dětem dávali oblečení a boty, u kterých Vám nevadí, že budou špinavé od písku.

MYSLETE TAKÉ PROSÍM NA TO, ŽE BY UŽ DĚTI MĚLY DO MŠ NOSIT KŠILTOVKY ČI KLOUBOUČKY NA VEN - PŘÍŠTÍ TÝDEN ( OD 2.5.2022 ) HLÁSÍ PŘÍZNIVÉ POČASÍ, TAK ABY NEDOSTALY ÚŽEH.

ODPOLEDNE jsme již s dětmi začali chodit ven, proto prosím ( kdo ještě tak neučinil ), abyste nechávali dětem v šatně batůžky, popř. tašku na věci, které si odpoledne chtějí vzít domů.

Děkujeme za spolupráci.

Více informací ZDE.

Zkus doma s maminkou nebo tatínkem upéct svoji oblíbenou buchtu a recept společně doneste do mateřské školy. Vytvoříme si tzv. ,, Školkovou kuchařku,, a zkusíme si postupně vše upéct. :-)

Vážení rodiče.

V příloze ZDE.,si můžete prohlédnout nejen uzavření naší mateřské školy, ale i jednotlivých mateřských škol o hl.prázdninách ve školním roce 2021/2022.
Pokud budete mít zájem o přihlášení Vašeho dítěte do jiných mateřských škol v době, kdy bude naše mateřská škola uzavřena, vybírejte především ze spádových ( zelené označení ). Můžete vybírat i z nespádových, ale bude menší šance na přijetí Vašeho dítěte. Přijímací řízení do ostatních mateřských škol na hl.prázdniny, bude probíhat 19.4.2022. Přesný čas zápisu si zkontrolujte na jednotlivých webech mateřských škol.

Mgr. Lenka Hilbertová

• první čtvrtek v měsíci 11.00 – 12.00 hod.

• v jiné dny po předchozí domluvě

Prosíme vždy o předchozí domluvu.

• u paní učitelky ve třídě MŠ

• telefon škola: 466 650 783

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.

Dětem s povinnou školní docházkou a dětem s odkladem školní docházky nově jídelna umožňuje odhlášku oběda v den náhlého onemocnění,

ale pouze přímo u p. Hovorkové na tel. č. : 773 551 250, 466 654 500 a pouze v čase od 6.05 – 6.30 hod.

Zároveň v tomto čase umožní i zpětně přihlásit oběd dítěti po ukončení nemoci v den příchodu do MŠ.

Z provozních důvodů po této době již tato možnost nemůže být akceptována.

Pamatujte na časovou rezervu s ohledem na případnou obsazenost telefonní linky. Nenechávejte proto telefonní hovor na poslední chvíli.

• přivádějte své děti do mateřské školy ZDRAVÉ! V zájmu zachování zdraví ostatních dětí.
  • nedávejte dětem do MŠ cenné věci (prstýnky, řetízky, peníze, nezajištěné náušnice). Za jejich ztrátu NERUČÍME.

• Z DŮVODU BEZPEČNOSTI ( aby do mateřské školy nechodil nikdo cizí )

VŽDY, KDYŽ PŘICHÁZÍTE ČI ODCHÁZÍTE DO MŠ ZKONTROLUJTE, ZDA - LI JSOU VCHODOVÉ DVEŘE SKUTEČNĚ ZAVŘENÉ!

OBČAS SE DVEŘE NEZAVŘOU UPLNĚ A MY PAK NEMÁME KONTROLU NAD TÍM, KDO DO ŠKOLKY VCHÁZÍ!!