Co je u nás nového

Vloženy nové informace o akcích v prosinci.

Odkaz na AKCE ZDE.

,,Pomůžeme všichni společně kytičkám, aby byly znovu barevné? Déšť jim smyl všechny barvy z okvětních lístků,,

Více informací o projektu naleznete na odkazu ZDE nebo na nástěnce v šatně dětí

ÚKOL NA PROSINEC

S maminkou nebo tatínkem vystříhej doma z bílého papíru alespoň 2 vločky a doneste je společně do mateřské školy.

ÚKOL NA LISTOPAD

S maminkou nebo tatínkem vytvoř doma draka ( plastický výrobek ) a dones ho společně do mateřské školy.

ÚKOL NA ŘÍJEN

Udělejte doma společně s maminkou nebo tatínkem,, VÝROBEK Z PŘÍRODNIN´´
A doneste ho do MŠ.

ÚKOL NA ZÁŘÍ

,,Nakresli na papír maminku nebo tatínka a výkres přineste společně do mateřské školy."

Všem osobám ( kromě dětí a pedagogických zaměstnanců mateřské školy )se s účinností od čtvrtka 10. září 2020 do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve všech vnitřních prostorech mateřské školy.

Vstup do šatny dětí je povolen pouze pro jednu osobu!! Platí to i v případě, že jde s Vámi starší sourozenec dítěte - počká venku! Děkuji za dodržování pravidel.

Více viz příloha ZDE

Od září 2020 byla ZRUŠENA ODMĚNA V PODOBĚ BODŮ PRO DĚTI ( za nasbírané body, jsme mohli nakupovat různé předměty dětem do školky) za vyřazené elektrospotřebiče, baterie a tonery, které nám nosíte do mateřské školy.

Proto jsme se rozhodli UKONČIT ÚČAST V PROJEKTU RECYKLOHRANÍ.

Již v mateřské škole nebudou k dispozici sběrné nádoby na vyřazené elektro, baterie ani tonery.

Mgr. Lenka Hilbertová

• první čtvrtek v měsíci 11.00 – 12.00 hod.

• v jiné dny po předchozí domluvě

Prosíme vždy o předchozí domluvu.

• u paní učitelky ve třídě MŠ

• telefon škola: 466 650 783

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.

Dětem s povinnou školní docházkou a dětem s odkladem školní docházky nově jídelna umožňuje odhlášku oběda v den náhlého onemocnění,

ale pouze přímo u p. Hovorkové na tel. č. : 773 551 250, 466 654 500 a pouze v čase od 6.05 – 6.30 hod.

Zároveň v tomto čase umožní i zpětně přihlásit oběd dítěti po ukončení nemoci v den příchodu do MŠ.

Z provozních důvodů po této době již tato možnost nemůže být akceptována.

Pamatujte na časovou rezervu s ohledem na případnou obsazenost telefonní linky. Nenechávejte proto telefonní hovor na poslední chvíli.

• přivádějte své děti do mateřské školy ZDRAVÉ! V zájmu zachování zdraví ostatních dětí.
  • nedávejte dětem do MŠ cenné věci (prstýnky, řetízky, peníze, nezajištěné náušnice). Za jejich ztrátu NERUČÍME.

• Z DŮVODU BEZPEČNOSTI ( aby do mateřské školy nechodil nikdo cizí )

VŽDY, KDYŽ PŘICHÁZÍTE ČI ODCHÁZÍTE DO MŠ ZKONTROLUJTE, ZDA - LI JSOU VCHODOVÉ DVEŘE SKUTEČNĚ ZAVŘENÉ!

OBČAS SE DVEŘE NEZAVŘOU UPLNĚ A MY PAK NEMÁME KONTROLU NAD TÍM, KDO DO ŠKOLKY VCHÁZÍ!!