Prosinec 2023

S dětmi jsme společně ,, uvařili vánoce,, zazpívali koledu a naladili se tak na správnou vánoční atmosféru.

Hned od rána se naše mateřská škola proměnila v peklíčko :-)

Obsah akce :

Společně jsme si zahráli v peklíčku a nebíčku, zazpívali pár písniček a dle přání dětí zkusili udělat i čertovskou hostinu s palačinkovým dortem a ,, šampáněm,, ! :).
Užili jsme si celé dopoledne. :)
Děti domů dostaly Mikulášskou nadílku od pana starosty z ÚMO IV. a školní jídelny z MŠ Čtyřlístek. Moc děkujeme! :)

Obsah akce :

Atmosféru vánoc jsme si přiblížili pečením cukroví, zdobením stromečku a povídáním o tradicích.
Naše krásné vánoční dopoledne jsme završili zpěvem koled a hrou s novými hračkami.

Obsah akce:

• Tvoření u stolečků

• Smyslohrátky

• Volná zábava – posezení u kávy či čaje,ochutnávka cukroví

Obsah akce :

Prohlédli jsme si vánočně vyzdobené Pardubice, betlém na Pernštýnském nám. atd. a také navštívili ,, Ježíškovskou poštu,,.

Od 23.12.2023 ( sobota ) - 2.1.2024 ( úterý-včetně ) VÁNOČNÍ PRÁZDNINY – MŠ UZAVŘENA