Informace o akcích jsou vždy na dveřích třídy. Prosíme čtěte!

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST O NĚKTERÝCH PŘIPRAVOVANÝCH I ZREALIZOVANÝCH AKCÍCH.

SLOUPEC VPRAVO - POUZE VÝBĚR NĚKTERÝCH AKCÍ.

SLOUPEC VLEVO - po rozkliknutí daného měsíce se Vám zobrazí všechny akce,
                              které v něm proběhnou nebo proběhly.

Přírodovědný program o tom, jak se zvířátka připravují na zimu (s ukázkou živých zvířátek).

Akce byla hrazena ze školného.

FOTO z akce ZDE..

Akce proběhne v tělocvičně MŠ a bude hrazena ze školného.

Děti se hravou formou dozví o kozách informace, které často netuší ani dospělí. .

Akce proběhne pouze za příznivého počasí na zahradě MŠ a bude hrazena ze školného.

V pátek dopoledne oslavily děti na zahradě MŠ svátek sv. Martina s enviromentálním programem centra APOLENKA.

Akce byla hrazena ze školného.

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 proběhl ve třídě ČERTÍ REJ. V 10.00 hod. přijel pan starosta z ÚMO 4 předat dětem mikulášskou nadílku.

Divadelní představení maňáskového divadla Šternberk.

Akce byla hrazena z kulturního fondu.

Interaktivní pohádka divadélka U dvou sluncí doplněná o písničky hrané na hudební nástroje.

Akce proběhne v MŠ a bude hrazena z kulturního fondu.

Zaměříme se na různé domácí mazlíčky, na jejich potřeby, na správnou péči o ně a také na to, jak nám kvalitní péči oplácejí.

Můžeme si mazlíčky zkusit nakrmit, napojit a ty klidnější pochovat nebo alespoň pohladit (včetně mazlíčků neobvyklých – hada a pakobylky).

Na akci pojedeme MHD a bude hrazena z kulturního fondu.

Během semináře děti čeká představení různých druhů handicapu, canisterapie + zooterapie (had, želva), poznávání věcí pouze hmatem, oblékání jednou rukou, slepecká trať, pohyb na invalidním vozíku, stavění kostek s ortézou na ruce,..

Na akci pojedeme MHD a bude hrazena ze školného.